SiolNET. Sportal Tenis
0,03

termometer

  • Messenger
  • Messenger
Teniški globus (22. in 23. februar)

Teniški igralci in igralke ne počivajo

0,03

termometer

tenis, splošna
Foto: Reuters

Po odprtem prvenstvu v Avstraliji se teniški igralci in igalke merijo na novih turnirjih. Moški merijo moči v Singapurju, dekleta pa v Adelaideju.

Daniil Medvedjev Sportal Daniil Medvedjev prvič med tri, Bedene padel za tri mesta Novak Đoković Sportal Đoković devetič zmagal OP Avstralije, Medvedjev brez možnosti

Singapur, ATP 250 (247.800 evrov):

- prvi krog:
Radu Albot (Mol/6) : John-Patrick Smith (Avs) 6:2, 3:6, 6:1
Maxime Cressy (ZDA) : Jason Jung (Tvn) 7:6 (4), 6:2;
Taro Daniel (Jap) : Ramkumar Ramanathan (Ind) 6:3, 6:7 (3), 6:3;
Adrian Andrejev (Bol) : Lloyd George Harris (JAR) 1:6, 6:3, 6:4;
Alexei Popyrin (Avs) : Christopher Eubanks (ZDA) 7:6 (5), 7:6 (5);
Yoshihito Nishioka (Jap) : Michael Mmoh (ZDA) 6:2, 3:6, 6:3.
Yasutaka Uchiyama (Jap) : Marc Polmans (Avs) 6:4, 2:6, 6:4.

Cordoba: ATP (242.500 evrov):

- prvi krog:
Jozef Kovalik (Slk) - Daniel Galan (Kol) 6:2, 1:6, 6:3;
Nicolas Jarry (Čil) - Jaume Munar (Špa) 5:7, 7:6 (5), 6:4.

Adelaide, WTA 500 (442.400 evrov):

- prvi krog:

Iga Swiatek (Pol/5) : Madison Brengle (ZDA) 6:3, 6:4;
Petra Martić (Hrv/6) : Ljudmila Samsonova (Rus) 4:6, 6:0, 7:5;
Qiang Wang (Kit, 8) : Olivia Gadecki (Avs) 6:4, 6:3;
Jil Teichmann (Švi) : Kristina Mladenovic (Fra) 6:2, 7:6 (5);
Maddison Inglis (Avs) : Samantha Stosur (Avs) 5:7, 7:5, 6:4;
Cori Gauff (ZDA) : Jasmine Paolini (Ita) 6:4, 6:7 (4), 6:2;
Misaki Doi (Jap) : Ana Blinkova (Rus) 7:6 (5), 3:6, 6:2;
Anastazija Sevastova (Lat) : Caroline Garcia (Fra) 6:2, 6:4;
Shelby Rogers (ZDA) : Veronika Kudermetova (Rus) 6:3, 7:6 (4);
Danielle Collins (ZDA) : Saisai Zheng (Kit) 7:6 (5), 6:1.

- 2. krog:
Shelby Rogers (ZDA) - Johanna Konta (VBr/3) 6:2, 6:2;

Montpellier, ATP 250 (262.170 evrov):

- 1. krog:
Tallon Griekspoor (Niz) - Marcos Giron (ZDA) 6:2, 6:7 (5), 6:3;
Dennis Novak (Avt) - Gilles Simon (Fra) 7:6 (5), 1:6, 6:3;
Jiri Vesely (Češ) - Mikael Ymer (Šve) 6:1, 6:1;
Peter Gojowczyk (Nem) - Jan-Lennard Struff (Nem/8) 6:3, 6:4;
Benjamin Bonzi (Fra) - Lucas Pouille (Fra) 7:6 (6), 6:2.

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin