SiolNET. Sportal Tenis
0,02

termometer

  • Messenger
  • Messenger
TENIŠKI GLOBUS, 18. OKTOBER

Andreescujeva zavezala kravato Kvitovi

0,02

termometer

Bianca Andreescu | Bianca Andreescu je na turnirju v Mehiki po preobratu izločila Petro Kvitovo, nekdanjo št. 2 svetovnega tenisa. | Foto: Reuters
Bianca Andreescu je na turnirju v Mehiki po preobratu izločila Petro Kvitovo, nekdanjo št. 2 svetovnega tenisa. Foto: Reuters

V tem tednu se med drugim odvijajo ATP turnirji v Stockholmu, Neaplju in Antwerpnu in WTA turnir v Guadalajari.

Paula Badosa Sportal Še ena izmed mnogih: primerjava s Šarapovo, grožnje in na koncu depresija

Stockholm, ATP 250 (725.540 evrov):

1. krog:

Alex De Minaur (Avs/5) - Benjamin Bonzi (Fra) 6:3, 6:1;
Antoine Bellier (Švi) - Aleksander Ševčenko (Rus) 6:4, 6:2;
Emil Ruusuvuori (Fin) - Joao Sousa (Por) 6:3, 6:2;
Jiri Lehecka (Češ) - Grigor Dimitrov (Bol/6) 6:4, 1:6, 7:6 (5);
Mikael Ymer (Šve) - Quentin Halys (Fra) 5:7, 6:4, 6:3;

Neapelj, ATP 250 (612.000 evrov):

1. krog:

Pedro Cachin (Arg) - Adrian Mannarino (Fra/8) 6:1, 3:6, 6:4;
Taro Daniel (Jap) - Pedro Martinez (Špa) 6:3, 6:3;
Daniel Elahi Galan (Kol) - Bernabe Zapata Miralles (Špa) 6:4, 6:4;
Miomir Kecmanović (Srb/5) - Flavio Cobolli (Ita) 6:1, 6:2;
Nuno Borges (Por) - Albert Ramos (Špa/7) 7:5, 7:6 (5);

Antwerpen, ATP 250 (725.540 evrov):

1. krog:

Jaume Munar (Špa) - Tim van Rijthoven (Niz) 6:7 (7), 6:4, 7:6 (4);
Constant Lestienne (Fra) - Jesper De Jong (Niz) 6:3, 6:4;
Yošihito Nišioka (Jap/8) - Luca Van Assche (Fra) 5:7, 6:2, 7:6 (1);
Francisco Cerundolo (Arg/6) - Marc-Andrea Huesler (Švi) 5:7, 7:6 (3), 6:3;
Dominic Stricker (Švi) - Botic van de Zandschulp (Niz/7) 6:2, 6:4;
David Goffin (Bel) - Gilles Arnaud Bailly (Bel) 7:6 (7), 5:7, 6:4;

Guadalajara, WTA 1000 (2.527.250 dolarjev):

1. krog:

Viktorija Azarenka (Blr) - Jelina Avanesjan (Rus) 6:4, 6:2;
Zhu Lin (Kit) - Alize Cornet (Fra) 3:6, 6:3, 6:4;
Ljudmila Samsonova (Rus) - Kaia Kanepi (Est) 6:1, 7:5;
Rebecca Marino (Kan) - Ann Li (ZDA) 6:2, 7:6 (2);
Bianca Andreescu (Kan) - Jil Teichmann (Švi) 6:2, 6:4;
Marta Kostjuk (Ukr) - Aljaksandra Sasnovič (Blr) 6:1, 6:3.
Elise Mertens (Bel) - Asia Muhammad (ZDA) 6:3, 6:2;
Petra Kvitova (Češ/16) - Bernarda Pera (ZDA) 6:3, 7:5;
Belinda Benčič (Švi/10) - Leylah Fernandez (Kan) 7:5, 6:7 (10), 6:3;
Sloane Stephens (ZDA) - Linda Fruhvirtova (Češ) 6:0, 6:2;
Maria Camila Osorio (Kol) - Jekaterina Aleksandrova (Rus/15) 6:4, 7:6 (8).

2. krog:
Bianca Andreescu (Kan) - Petra Kvitova (Češ/16) 3:6, 6:2, 6:0:
Caroline Garcia (Fra/6) - Rebecca Marino (Kan) 6:7 (2), 6:3, 7:6 (5);
Maria Sakkari (Grč/4) - Marta Kostjuk (Ukr) 6:4, 6:4:
Darja Kasatkina (Rus/7) - Zhu Lin (Kit) 6:1, 6:2;

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin