6 let, 7 mesecev

Četrtek, 1. 3. 2012, 9.56

"Ose" na Sportalovem prestolu

Na Sportalov prestol v 39. tednu so se podali rokometaši Gorenja iz Velenja, ki so nasledili mladega kolesarja Mateja Mahoriča.

V preteklem tednu so vas najbolj navdušili rokometaši Velenja, ki so v prvem krogu lige prvakov ruski St. Petersburg premagali za kar 13 zadetkov.

Med kandidati so bili tudi:

Košarkarji Krke so z zmago nad Olimpijo osvojili slovenski superpokal, nato pa bili uspešni še v prvem krogu lige ABA in za 15 točk premagali Szolnoki Olaj.

Kolesar Robert Vrečer je z moštvenim kolegom Andreasom Hoferjem v Franciji na kronometru parov zasedel tretje mesto.

Judoistka Tina Trstenjak je na tekmi svetovnega pokala v judu v Rimu v kategoriji do 63 kilogramov osvojila prvo mesto