19.19

NK Maribor NK Maribor Luka Zahović Marko Šuler Dalibor Volaš Arghus

Sreda, 4. 2. 2015, 19.19

Zahović postavil piko na konec obračuna z udeležencem lige prvakov

Nogometaši Maribora so na pripravah v Turčiji odigrali drugo prijateljsko tekmo in še drugič remizirali. Tudi tokrat z 2:2 proti beloruskemu Bate Borisovemu.

Na uvodni pripravljalni tekmi na turških tleh je Maribor proti poljskemu Belchatowu remiziral z 2:2, potem ko je po prvem polčasu vodil z 2:0. Tokrat je bilo ravno obratno.

Proti Bate Borisovemu, ki je, podobno kot Mariborčani, v tej sezoni nastopal v ligi prvakov, so po prvem polčasu zaostajali za dva zadetka, potem pa sta za dva gola in remi z 2:2 poskrbela Dalibor Volaš in Luka Zahović, ki je na igrišče prišel s klopi in se dobro znašel pred nasprotnikovim golom po podaji Dareta Vršiča.

Nasprotnik je Mariborčana poslal v bolnišnico

Omeniti velja, da na tokratni tekmi zaradi udarca, ki ga je prejel proti Poljakom, ni nastopil Marko Šuler, na obračunu z Belorusi pa jo je skupil še en mariborski branilec, Arghus. Brazilca so morali zaradi prekrška, po katerem je nasprotnik prejel rdeči karton, odpeljati v bolnišnico, od tam pa so prišle dobre novice. K sreči ne gre za hujšo poškodbo.