Samir Handanović Jasmin Kurtić Boštjan Cesar Josip Iličić Siniša Anđelković Miha Zajc Andrej Kotnik Valter Birsa

Nedelja, 19. 3. 2017, 23.18

Italijansko prvenstvo, 29. krog

Juventus spet komaj do zmage, Roma zanesljivo

Juan Cuadrado | Foto Getty Images

V 29. krogu italijanskega prvenstva je Juventus z 1:0 zmagal v gosteh pri Sampdorii. Zmagala sta tudi najbližja zasledovalca Roma in Napoli. Roma bo igrala proti Sassuolu. Na delu je bilo kar nekaj slovenskih nogometašev.

Že v soboto je Samir Handanović Interju pomagal do remija v gosteh pri Torinu z 2:2.

V nedeljo je Josip Iličić igral 71 minut za Fiorentino na gostovanju pri Crotoneju, kjer so Firenčani do zmage prišli z golom v zadnji minuti tekme. Pri Crotoneju je na klopi obsedel Andrej Kotnik.

Valter Birsa in Boštjan Cesar sta igrala vso tekmo za Chievo, ki je z 1:4 izgubil v Bologni.

Miha Zajc spet ni dobil priložnosti za igro pri Empoliju, ki je doma doživel še peti zaporedni prvenstveni poraz. S 3:2 ga je premagal Napoli.

Atalanta je brez kaznovanega Jasmina Kurtića doma premagala Pescaro.

Palermo Siniše Anđelkovića, ki tokrat ni igral, je z 1:4 izgubil v Vidmu proti Udineseju.