23.01

6 let, 7 mesecev

Thermometer Blue 0,30

1

italijansko prvenstvo Juventus AC Milan Samir Handanović Josip Iličić Valter Birsa Boštjan Cesar Jasmin Kurtić Andrej Kotnik Miha Zajc Siniša Anđelković

Nedelja, 12. 3. 2017, 23.01

Italijansko prvenstvo, 28. krog

Inter razstrelil Kurtićevo Atalanto, Birsa in Cesar med strelci #video

1

Mauro Icardi | Foto Getty Images

V 28. krogu italijanskega prvenstva je Inter Samirja Handanovića s kar 7:1 razbil presenečenje te sezone Atalanto Jasmina Kurtića, Chievo Boštjana Cesarja in Valterja Birse pa je s 4:0 odpihnil Empoli Mihe Zajca, ki spet ni dobil priložnosti. Na drugi strani sta Cesar in Birsa dosegla zadetek.

Zadetek Valterja Birse:

In Boštjana Cesarja:

Andrej Kotnik je s Crotonejem pričakovano izgubil pri Napoliju, Josip Iličić pa Fiorentino v drugem polčasu pomagal do zmage nad Cagliarijem. V večerni nedeljski tekmi je Palermo visoko izgubil proti Romi. Siniša Anđelković je za poražance odigral celotno srečanje.

Petkov derbi dobil Juventus

Obračun kroga je bil že v petek, ko je Juventus premagal Milan. Dva so dobili Rossoneri, do druge pa so po hudem pred domačimi gledalci prišli tudi Torinčani.

Potem ko je že kazalo, da se dvoboj končal z delitvijo točk, je glavni sodnik v sedmi minuti podaljška po malce sumljivi roki pokazal na belo točko za domače, lepo priložnost za zmago pa je suvereno izkoristil mladi Argentinec Paulo Dybala.