12.31

NK Domžale

Nedelja, 5. 2. 2012, 12.31

S popotnico zmage na priprave v Savudrijo

Nogometaši Domžal so proti drugoligašu iz Krškega odigrali četrto pripravljalno tekmo in drugič zmagali (2:1). Po tekmi so se Domžalčani odpravili na desetdnevne priprave v Savudrijo.

Le šest stopinj Celzije pod ničlo je kazal termometer, kljub temu so Domžalčani v snegu po uvodnih dveh slabših tekmah pokazali solidno igro in po Interblocku (5:0) premagali še enega drugoligaša Krško.

Oba gola so dosegli v prvem polčasu, ko sta zadela Igor Radovanović v 39. in Darko Zec v 43. minuti. Končni izid je v 64. minuti postavil Drnovšek. Pri prvem je Vuk odlično preigraval na desni strani, močno podal na prvo vratnico, kjer je pred vratarjem Bučarjem žogo spretno v mrežo potisnil Igor Radovanović. To je bil njegov prvi gol v dresu slovenskih pokalnih prvakov. Novi domžalski napadalec je imel še eno izjemno priložnost tri minute pozneje. V neposrednem dvoboju iz oči v oči pa je bil tokrat uspešnejši vratar gostov, ki je odbil v kot. Tega je izvajal Balkovec, ki je odlično podal na drugo vratnico. Vratar gostov je bil nekoliko prenizek, tako da je žoga prišla do Koruna, ki jo je potisnil pred vrata, tam pa jo je čez črto porinil Darko Zec.

Tudi tokrat pri Domžalah zaradi težav s prstom na nogi ni igral Tadej Apatič, ki bo kmalu spet nared za treninge.

Po tekmi so se (super)pokalni prvaki odpravili na desetdnevne priprave v Savudrijo, kjer bodo ostali do 14. februarja.