1. 7. 2010,
14.46

Četrtek, 1. 7. 2010, 14.46

Remi Goričanov z novim prvoligašem

Nogometaši HiT Gorice so v sredo odigrali novo prijateljsko tekmo na pripravah v Kranjski Gori in remizirali s kranjskim Triglavom.

Končni rezultat tekme med štirikratnim slovenskim prvakom HiT Gorico in novopečenim prvoligašem Triglavom Kranjem je bil 1:1, oba gola pa sta bila dosežena v prvem polčasu. Novogoričani so v uvodnih minutah tekme prišli do vodstva, ko je po kotu zadel branilec Aris Zarifovič. Kranjčani so do izenačenja prišli v drugi polovici prvega dela, ko je zadel Dejan Burgar in, kot se je izkazalo kasneje, postavil končni izid.

Trener Novogoričanov David Peršič je v igro poslal 22 nogometašev, v drugem polčasu so priložnost dobili tudi nekateri mlajši. V četrtek bodo Novogoričani opravili dva treninga, v petek zvečer pa odigrali še zadnjo prijateljsko tekmo pred odhodom domov. V Bilčovsu na Koroškem se bodo pomerili z Austrio Kärnten iz Celovca.