Petek, 21. 10. 2016, 21.12

Poročilo s tekme Radomlje : Celje

Radomlje še naprej brez zmage

radomlje celje | Foto Vid Ponikvar

Nogometaši Kalcerja iz Radomelj so v 14. krogu Prve lige Telekom Slovenije v Domžalah izgubili proti Celju z 0:3 (0:1).

Zadnjeuvrščeni Radomljani tudi po 14 krogih ostajajo brez zmage. Tokrat so morali priznati premoč Celjanom, ki so predvsem v drugem polčasu znali izkoristiti številčno premoč. Celjani so prišli do svoje sedme zmage, s katero ostajajo zanesljivo v zgornji polovici lestvice.

Čeprav so imeli Radomljani žogo precej več v svoji posesti, pa so bili Celjani tisti, ki so dobili prvi polčas. Proti tekmečevim vratom so sprožili precej več strelov, eden teh je tudi zadel cilj. In sicer v 21. minuti, ko je mrežo gostiteljev načel Matej Podlogar.

V drugem polčasu se je tehtnica nagnila še bolj na celjsko stran, saj so domači v 57. minuti ostali brez izključenega Liridona Osmanaja. Celjani so številčno premoč hitro unovčili, v 67. minuti je za 2:0 zadel Jure Travner, za 3:0 pa tri minute pozneje Dalibor Volaš.

Radomljani bodo v 15. krogu prihodnjo nedeljo gostili Koper, Celjani pa dan prej Krško.

Kalcer Radomlje : Celje 0:3 (0:1)

Domžale, Športni park, sodniki: Perić (Kranj), Mikača (Višnja Gora) in Burjan (Hajdina).

Strelci: 0:1 Podlogar (21.), 0:2 Travner (67.), 0:3 Volaš (70.).

Kalcer Radomlje: Ivačič, Kumer, Karamatić (od 60. Nunić), Anđelković, Stoiljković, Barukčič, Šipek, Balić (od 72. Janković), Kovjenić, Cerar, Osmanaj.

Celje: Rozman, Džinić, Travner, Hadžić, Vidmajer, Pungaršek (od 75. Šporn), Cvijanović, Podlogar (od 83. Pečnik), Rahmanović (od 73. Požeg Vancaš), Čirjak, Volaš.

Rumeni kartoni: Osmanaj, Kumer, Barukčič, Ivačič; Pungaršek, Vidmajer.
Rdeči karton: Osmanaj (57.).