Sreda, 5. 11. 2008, 8.25
9 let
Povsem različni izhodišči

Prvi obračun na El Madrigalu je s teniškim izidom 6:3 dobil španski predstavnik, težko pa je verjeti, da bi znova lahko padlo toliko golov. Aalborg je med tem že zamenjal trenerja, tako je začasno vlogo prevzel Allan Kuhn. Slednji bo skušal z danskimi klubom povečati zbir točk, saj so doslej Danci osvojili le eno – podobno kot Celtic.
Tako danski kot škotski klub večjih možnosti za uvrstitev v drugi krog lige prvakov nimata, zato se obeta ogorčen boj za tretje mesto. Španci imajo drugačne načrte, saj z Manchester Unitedom bijejo bitko za vrh skupine E. Če bi premagali Aalborg, bi verjetno tudi teoretično potrdili napredovanje.
Čilenec na klopi "rumene podmornice" Manuele Pellegrini ima nekaj težav s sestavo ekipe, saj bosta manjkala Urugvajec Sebastián Eguren in turški napadalec Nihat Kahveci, pod vprašajem je tudi španski reprezentant Santi Cazorla. Gostitelji se nadejajo povratka vezista Kasperja Risgarda.