3 leta, 8 mesecev

Milan Anđelković

Ponedeljek, 31. 10. 2011, 13.12

Olimpija objokovala zamujeno (video)

Največja tekmeca na slovenskih tleh, nogometna kluba iz Maribora in Ljubljane, sta se v Ljudskem vrtu še drugič zapored razšla z 2:2. Gostje so dvakrat vodili, na koncu pa bili še srečni s točko.

Nogometaši Olimpije so po dvoboju v en glas zatrjevali, da so izpustili z rok imenitno priložnost, kako v gosteh spraviti na kolena vodilni Maribor. Skoraj 70 minut so imeli na igrišču igralca več, prednost tudi dvakrat pretopili v vodstvo, a so jim gostitelji v drugem polčasu preprečili, da bi se iz mesta ob Dravi vrnili bogatejši za tri sladke točke. ''Morda bi pa bilo bolje, če ne bi imeli tako dolgo igralca več,'', se je po tekmi spraševal obrambni steber Milan Anđelković, kapetan ''zmajev'' Dalibor Radujko pa dodal, da mora Olimpija zaigrati bolje tudi na manjših tekmah. ''Le tako se lahko vključimo v boj za vrh,'' je zaupal Koprčan, ki se je po srečanju pozdravil s številnimi nekdanjimi soigralci iz Kopra, ki sedaj nosijo dres Maribora.

Več o pogovoru z Daliborjem Radujkom in Milanom Anđelkovićem v video prispevkih …