20. 8. 2017,
20.08

Thermometer Blue 0,30

nemško prvenstvo Bayern Bayer Leverkusen Kevin Kampl Dominic Maroh Borussia Dortmund

Nedelja, 20. 8. 2017, 20.08

Nemško prvenstvo, 1. krog

Dvojno zadovoljstvo za Borussio, v nedeljo "stavka" strelcev

Mario Götze | Foto Getty Images

Borussia Dortmund je v prvem krogu nemškega prvenstva navdušila v Wolfsburgu. Sezono sta v petek odprla Bayern in Bayer. Münchenčani so zmagali s 3:1. Pri moštvu iz Leverkusna je Kevin Kampl igral od 61. minute. V nedeljo smo na dveh tekmah videli le en gol.

Na sobotni tekmi v Wolfsburgu, kjer je Borussia Dortmund zmagala s 3:0, je v postavi gostov od prve minute igral zvezdnik Mario Götze, ki se je vrnil po skrivnostnih zdravstvenih težavah, zaradi katerih je nazadnje igral januarja letos. Izkazal se je s podajo za prvi gol gostov.

Dominic Maroh je s Kölnom v nedeljo izgubil v Mönchengladbachu. Slovenski branilec je dvoboj spremljal s klopi za rezervne igralce.