22. 9. 2019,
22.36

4 leta, 7 mesecev

Thermometer Blue 0,06

italijansko prvenstvo serie A Juventus Cristiano Ronaldo Cristiano Ronaldo Jasmin Kurtić Samir Handanović Žan Majer Josip Iličić Rok Vodišek Valter Birsa

Nedelja, 22. 9. 2019, 22.36

ITALIJANSKO PRVENSTVO, 4. KROG

Atalanta se je v 95. minuti rešila pred porazom

Franck Ribery | Franck Ribery je na tekmi proti Atalanti prišel do prvega gola v majici Fiorentine, a se je moral na koncu zadovoljiti s točko. | Foto Getty Images

V 4. krogu italijanskega prvenstva je Josip Iličić vstopil s klopi in zabil gol za Atalanto, ki je proti Fiorentini doma izgubljala z 0:2, a z golom v 95. minuti prišla do točke (2:2). Žan Majer je odigral vso tekmo za Lecce, ki je doma z 1:4 klonil proti Napoliju. Jasmin Kurtić je s Spalom doživel hud poraz z 0:3 proti svojemu nekdanjemu klubu Sassuolu.

Vid Belec
Sportal Nora zmaga Slovenca na Cipru, ki jo je njegov rojak spremljal s klopi

V soboto je Samir Handanović prišel do velike zmage na milanskem derbiju in z Interjem premagal Milan z 2:0. Inter je tako po štirih krogih s stoodstotnim izkupičkom točk na prvem mestu. Drugi je Juventus, ki je tokrat z 2:1 premagal Hellas Verono, s katero je imel presenetljivo veliko dela.

Že v petek je Cagliari s 3:1 odpravil Genoo. Za Cagliari je Valter Birsa igral od 82. minute, medtem ko pri Genoi Roka Vodiška spet ni bilo niti na klopi.