9. 4. 2017,
22.36

Thermometer Blue 0,15

italijansko prvenstvo Juventus Samir Handanović Josip Iličić Andrej Kotnik Miha Zajc Valter Birsa Boštjan Cesar Siniša Anđelković Jasmin Kurtić

Nedelja, 9. 4. 2017, 22.36

Italijansko prvenstvo, 31. krog

Poraz Handanovića, remi Iličića

Samir Handanović | Foto Guliver/Getty Images

V 31. krogu italijanskega prvenstva je Inter izgubil pri Crotoneju. Empoli Mihe Zajca pa je zgolj remiziral z zadnjo Pescaro. Visok poraz za Sinišo Anđelkovića.

Samir Handanović je moral že v prvih 22. minutah dvakrat po žogo v svoj gol. Obakrat ga je premagal Diego Falcinelli, ki je med drugim uspešno izvedel tudi 11-metrovko. Andrej Kotnik je pri gostiteljih obsedel na klopi. Modro-črni so v drugem polčasu dosegli zadetek upanja, kaj več pa jim ni uspelo.

Siniša Anđelković je s Palermom gostoval pri AC Milanu in doživel gladek poraz z 0:4. Slovenski branilec je igral do 72. minute.

Jasmin Kurtić je z Atalanto igral neodločeno proti svoji nekdanji ekipi Sassuolu, Boštjan Cesar in Valter Birsa pa sta s Chievom z 0:2 izgubila pri vodilnem Juventusu. Oba gola je dosegel Gonzalo Higuain.

Za Miho Zajca, ki še nikoli ni zaigral v prvi postavi novih delodajalcev, bi bila tekma s Pescaro idealna, da bi jo začel od prve minute in pomagal Empoliju, da prekine katastrofalno serijo - na zadnjih devetih tekmah je osvojil le eno točko, a je obsedel na klopi za rezervne igralce. Ekipi pa sta se razšli z remijem.

Fiorentina je na gostovanju v Genovi remizirala s Sampdorio (2:2). Josip Iličić je igro zapustil po prvem polčasu.