8. 4. 2019,
22.31

5 let

Thermometer Blue 0,45

italijansko prvenstvo Leo Štulac Samir Handanović Josip Iličić Vid Belec Rok Vodišek Jasmin Kurtić Žan Celar Valter Birsa Boštjan Cesar Luka Krajnc

Ponedeljek, 8. 4. 2019, 22.31

5 let

Italijansko prvenstvo, 31. krog

Brez gola na obračunu med Handanovićem in Iličićem, Cesar poražen

Josip Iličić | Branilci Interj so tokrat uspešno ustavili Josipa Iličića, ki je odigral 82 minut. | Foto Getty Images

V 31. krogu italijanskega prvenstva je Inter Samirja Handanovića v Milanu v nedeljo brez zadetkov remiziral proti Atalanti vročega Josipa Iličića, ki se je s soigralci tako izenačil z Milanom na četrtem mestu, ki prinaša ligo prvakov. Juventus, ki je v soboto z golom najstnika Moisesa Keana z 2:1 premagal Milan, po nedeljskem remiju Napolija in Genoe za nov naslov potrebuje le še točko.

V prvi nedeljski tekmi je Frosinone brez Luke Krajnca, ki je sedel na klopi, z 1:0 zmagal v gosteh pri Fiorentini.

Cagliari, pri katerem je Valter Birsa igral od 78. minut, je z 2:1 premagal Spal, pri katerem je od prve minute igral Jasmin Kurtić, a šel v 63. minuti z igrišča.

Zvečer je Genoa brez Roka Vodiška remizirala z 1:1 pri Napoliju.

V soboto je Parma brez Lea Štulca, ki je sedel na klopi domačih, remizirala z 0:0 proti Torinu. Sampdoria, pri kateri je Vid Belec spet sedel na klopi, je doma z 0:1 izgubila proti Romi, pri kateri mladega slovenskega napadalca Žana Celarja ni bilo v kadru.

V ponedeljek je Chievo Boštjana Cesarja v zadnji tekmi kroga gostoval pri Bologni in izgubil z 0:3. Nekdanji slovenski reprezentančni kapetan je v igro vstopil v 79. minuti pri izidu 2:0 za gostitelje.