10. 2. 2019,
22.25

5 let, 2 meseca

Thermometer Blue 0,07

Rok Vodišek Josip Iličić Valter Birsa Luka Krajnc Leo Štulac Boštjan Cesar Vid Belec Samir Handanović italijansko prvenstvo

Nedelja, 10. 2. 2019, 22.25

Italijansko prvenstvo, 23. krog

Kurtić moral čestitati strelcu Iličiću, Ronaldo spet zadel za Juventus

Josip Iličić | Josip Iličić je dosegel že svoj sedmi zadetek v tej sezoni serie A. | Foto Getty Images

Josip Iličić je dosegel že svoj sedmi zadetek v tej sezoni serie A.

Vodilni Juventus je v 23. krogu italijanskega prvenstva brez težav odpravil tudi Sassuolu (3:0). Drugi zadetek stare dame je dosegel Cristiano Ronaldo, ki je z 18 zadetki najboljši strelec serie A. V Bergamu sta se merila velika prijatelja Josip Iličić (Atalanta) in Jasmin Kurtić (SPAL). Slednji je podal za vodstvo gostov, Jojo pa je z zadetkom začel preobrat. Srečanje je na koncu odločil vroči Duvan Zapata.

Luka Krajnc se je s Frosinonejem pomembnih točk v boju za obstanek veselil pri Sampdorii Vida Belca. Tako Krajnc kot Belec nista dobila priložnosti za igro. Genoa Roka Vodiška, ki ga ni bilo niti na klopi, je remizirala z Bologno. Cagliari je brez poškodovanega Valterja Birsa visoko izgubil na San Siru pri AC Milanu. Za Milančane se je ponovno med strelce vpisal Krzysztof Piatek.

Handanović ugnal Štulca

Nogometaši Interja so v soboto, ki je bila v serie A skopa z zadetki, uresničili cilj in zmagali v Parmi. Drugouvrščeni Napoli je remiziral brez zadetkov v Firencah.

Zmagoviti zadetek za Inter je v 79. minuti dosegel Kolumbijec Lautaro Martinez, ki je v igro vstopil le dve minuti prej. Ravno takrat, ko je domači trener poslal v ogenj Lea Štulca. Samir Handanović je za Inter, ki se je utrdil na tretjem mestu, branil vso tekmo.

Sportal Vroči Slovenec želel k Romi, a je Atalanta zavrnila 13 milijonov evrov #video