4. 2. 2019,
22.51

5 let, 2 meseca

Thermometer Blue 0,04

Josip Iličić Leo Štulac Vid Belec Samir Handanović Jasmin Kurtić Boštjan Cesar italijansko prvenstvo

Ponedeljek, 4. 2. 2019, 22.51

Italijansko prvenstvo, 22. krog

Iličić zmagal pri Birsi, ki se je poškodoval

Josip Iličić | Foto Guliver/Getty Images

V ponedeljek sta bili na sporedu zadnji tekmi 22. kroga italijanskega nogometnega prvenstva. Frosinone je z Luko Krajncem, ki je igral 75 minut, doma izgubil z 0:1 proti Laziu. Cagliari Valterja Birse, ki se je poškodoval in z igrišča odšel že po 14 minutah, je doma izgubil proti Atalanti z istim izidom. Za goste je od 61. minute igral Josip Iličić.

V nedeljo je Interju spet spodrsnilo, še drugič v nizu je izgubil prvenstveno tekmo in pred domačimi navijači s Samirjem Handanovićem v postavi izgubil z 0:1 proti Bologni.

Genoa je doma z 1:1 remizirala proti Sassuolu, Rok Vodišek pa je spet obsedel na klopi domačih, medem ko je Jasmin Kurtić ob domačem remiju Spala brez zadetkov proti Torinu spet odigral vseh 90 minut.

V soboto je Parma presenetila Juventus in Torinčanom v gosteh odščipnila dve točki, remizirala je s 3:3. Leo Štulac je za goste igral od 76. minute. Chievo je z 2:2 remiziral v gosteh pri Empoliju, Boštjan Cesar pa si je tekmo v Toskani ogledal s klopi za rezerve. Podobno velja za Vida Belca, čigar Sampdoria je z 0:3 izgubila v gosteh pri Napoliju.