francosko prvenstvo Robert Berić PSG Luka Elsner Rene Krhin Denis Petrić

Nedelja, 22. 9. 2019, 23.08

Francosko prvenstvo, 6. krog

Spet tik pred zdajci, spet je za zmago zadel Neymar

Neymar | Neymar je v drugem nastopu po povratku v ekipo PSG še drugič z golom tik pred koncem tekme prinesel tri prvenstvene točke. | Foto Reuters

Odkar se je po propadlem poskusu prestopa nazaj v Barcelono Neymar vrnil v ekipo PSG, je še v drugem nastopu Parižanom prinesel zmago z golom tik pred koncem tekme. V prejšnjem krogu je za zmago z 1:0 zadel v 92., tokrat pa je edini gol na derbiju 6. kroga francoskega prvenstva proti Lyonu v gosteh zabil v 87. minuti. V nedeljo je bil na delu tudi Saint Etienne, ki je vodil proti Angersu z 1:0, zanj pa je od prve minute igral Robert Berić. Ko je slovenski napadalec v 64. minuti pri izidu 1:1 odšel z igrišča, je šlo gostom, ki so po novem porazu pri dnu lestvice, vse navzdol in izgubili so z 1:4.

V soboto je Luka Elsner z Amiensom prišel do druge prvenstvene zmage sezone. V petek je Nantes z Renejem Krhinom na klopi in Denisom Petrićem na tribuni izgubil proti Strasbourgu z 1:2.