Nantes Amiens Luka Elsner Rene Krhin PSG francosko prvenstvo

FRANCOSKO PRVENSTVO, 22. KROG

Pet golov PSG, a niti enega roza Neymarja. Elsner spet ni zmagal.

Neymar | Roza pričeska brazilskemu zvezdniku PSG Neymarju ni prinesla sreče. | Foto Reuters

Roza pričeska brazilskemu zvezdniku PSG Neymarju ni prinesla sreče.

V soboto je prvak PSG v 22. krogu francoskega prvenstva doma s 5:0 odpravil Montpellier, zanimivo pa je, da niti enega zadetka ni dosegel še vedno najdražji igralec v zgodovini nogometa Neymar, ki je tokrat presenetil z roza pričesko. Luka Elsner je z Amiensom, ki na novo prvenstveno zmago čaka že od začetka lanskega novembra, gostil zadnjeuvrščeni Toulouse, a tudi tokrat ni prišel do zmage, na katero čaka že deset tekem. Gledalci niso videli zadetkov.

Za uvod v 22. prvenstveni krog je Rene Krhin v petek z Nantesom nesrečno izgubil na gostovanju pri Rennesu, potem ko so gostje do 95. minute še vodili z 2:1, sledila pa sta dva zadetka gostiteljev za zmago. Slovenski nogometaš je odigral vseh 90 minut.

Josip Iličić
Sportal Iličić z novim golom poskrbel za rekord, Šporar še čaka na svoj prvenec. #video