7. 10. 2018,
22.50

5 let, 6 mesecev

Thermometer Blue 0,02

Kylian Mbappe Kylian Mbappe Neymar PSG Jan Repas Denis Petrić Rene Krhin Robert Berić francosko prvenstvo

Nedelja, 7. 10. 2018, 22.50

Francosko prvenstvo, 9. krog

Mbappe raztrgal mrežo Lyona, Krhin visoko poražen v Bordeauxu

Robert Berić | Robert Berić je s St. Etiennom izgubil proti Lillu. | Foto Getty Images

Robert Berić je s St. Etiennom izgubil proti Lillu.

Nantes Reneja Krhina je v nedeljo gostoval v Bordeauxu in izgubil s 3:0. Slovenski nogometaš je na igrišču preživel vseh 90 minut. Jana Repasa ni v postavi Caena, ki je izgubil z Marseillom. Še neporaženi PSG je na zadnji tekmi devetega kroga s 5:0 razbil Lyon, kar štirikrat je v razmaku 13 minut v polno zadel mladi Francoz Kylian Mbappe.

Prva sobotna tekma 9. kroga francoskega prvenstva je pripada Lillu in St. Etiennu Roberta Berića. Domači nogometaši so zmagali s 3:1, Berić pa ni dobil priložnosti za igro. Guingamp, pri katerem v postavi ni bilo Denisa Petrića, je remiziral z Montpellierjem (1:1).

Sportal Fantastične številke Oblaka, sanjski polčas Kampla, Elsner in Stojanović kraljujeta #video