11. 5. 2021,
21.33

2 leti, 11 mesecev

Thermometer Blue 0,07

Hopsi Polzela KK Podčetrtek Šentjur Šenčur Gorenjska gradbena družba Helios Suns kk Rogaška KK Krka Novo mesto Cedevita Olimpija Cedevita Olimpija Pokal spar

Torek, 11. 5. 2021, 21.33

Pokal Spar, četrtfinale

Znani udeleženci zaključnega turnirja pokala Spar

Cedevita Olimpija Hopsi Polzela | Cedevita Olimpija se je zanesljivo uvrstila na zaključni turnir. | Foto Vid Ponikvar

Cedevita Olimpija se je zanesljivo uvrstila na zaključni turnir.

Na zaključnem turnirju pokala Spar, ki bo 22. in 23. maja v dvorani Kodeljevo, bodo nastopili košarkarji Cedevite Olimpije, Krke, Rogaške in Šentjurja. Zadnji so presenetili Helios in po dramatični končnici zmagali z 81:80.

V četrtfinalu Pokala Spar so ekipe odigrale eno tekmo. Najbolj zanesljivo zmago so vknjižili košarkarji Cedevite Olimpije, ki so Terme Olimio premagali s 103:55, Krka je bila s 94:81 uspešnejša od Šenčurja, Rogaška z 90:72 od Hopsov. Najbolj vroče je bilo med Helios Suns in Šentjurjem, zadnji je slavil za točko (81:80).

Zmagovalci bodo nastopili na zaključnem turnirju, ki bo 22. in 23. maja v Ljubljani. Šentjur se bo v polfinalu pomeril z Rogaško, Cedevita Olimpija pa s Krko.