Sreda, 22. 11. 2017, 7.02

Liga NBA, 21. november

Jezerniki prišli do druge zaporedne zmage

Los Angeles Lakers, Los Angeles Clippers | Foto Reuters

V severnoameriški košarkarski ligi NBA so v noči na sredo igrali le eno tekmo. Los Angeles Lakers so na domačem parketu premagali Chicago Bulls z izidom 103:94.

Pri domači ekipi je bil tokrat najbolj razpoložen Kyle Kuzma, ki je v svojo statistiko vpisal 22 točk, 3 skoke in pet podaj. Za Jezernike je bila to osma zmaga v sezoni in druga zaporedna. A po prvem polčasu tekme za domače košarkarje ni kazalo najbolje, saj so zaostajali že za 19 točk (61:42).

Dobre tri minute pred koncem tekme so s polaganjem Caldwella Jezerniki po dolgem času znova povedli. Od tistega trenutka vodstva niso spustili z rok in na koncu zasluženo slavili. Pri Bikih je najbolj blestel Denzel Valentine. Ta je v svojo statistiko vpisal 17 točk in devet skokov.