Igor Kokoškov Anthony Randolph Žan Mark Šiško Zoran Dragić Klemen Prepelič Evroliga

EVROLIGA, 6. KROG

Odlični Dragić za las prekratek proti Barceloni

Zoran Dragić | Zoran Dragić je bil drugi strelec tekme. | Foto Sportida

Zoran Dragić je bil drugi strelec tekme.

V šestem krogu evrolige je Barcelona v zadnji tekmi kroga po drami za točko ugnala Baskonio Zorana Dragića (72:71). Slovenski košarkar je bil s 15 točkami najboljši strelec Baskonie, odločilen koš za zmago Barcelone pa je slabo minuto pred koncem dosegel Alex Abrines.

V četrtek je CSKA ugnal Valencio Klemna Prepeliča (84:75), ki je ob porazu dosegel sedem točk. Bayern Žana Marka Šiška je gostoval pri madridskem Realu Anthonyja Randolpha. Domači so zmagali s 100:82, Randolph je prispeval 13 točk, Šiško pri poražencih pa je dosegel štiri. Fenerbahče Igorja Kokoškova je zmagal v Tel Avivu.

Evroliga, 6. krog

Četrtek, 29. oktober:
Asvel Villeurbanne : Žalgiris Kaunas 74:83

CSKA Moskva : Valencia 84:75
Klemen Prepelič (Valencia) 7 točk (2/2 za 2, 1/5 za 3), 1 skok, 2 asistenci, 1 izgubljena žoga v 16 minutah in 11 sekundah.

Maccabi Tel Aviv : Fenerbahče Istanbul 65:75

Real Madrid : Bayern München 100:82
Anthony Randolph
(Real) 13 točk (4/5 za 2, 1/3 za 3), 3 skoki, 2 podaji; Žan Mark Šiško (Bayern) 4 točke (0/0 za 2, 1/3 za 3), 3 podaje, 1 skok

Petek, 30. oktober:
Khimki : Crvena zvezda 83:77

Olympiacos : Anadolu Efes 79:84

Baskonia : Barcelona 71:72
Zoran Dragić
(Baskonia) 15 točk (3/5 za 2, 2/4 za 3, 3/5 prosti meti), 2 skoka, 1 izgubljena žoga v 28 minutah in štirih sekundah.