Nedelja, 12. 1. 2020, 6.44

Liga NHL, 11. januar

Še ena hladna prha za Anžeta Kopitarja #video

Anže Kopitar | Foto Gulliver/Getty Images

V ligi NHL je bilo v noči na nedeljo precej pestro. Na delu so bili tudi Kopitarjevi LA Kings, a so bili neuspešni. Kralji so gostili Carolina Hurricanes in izgubili 0:2.

Po zadnji zmagi Kraljev proti Golden Knights so hokejisti LA Kings v noči na nedeljo doživeli novo hladno prho. Na domačem ledu so jih premagali Hurikani. Za njihovo zmago sta bila zaslužna Nino Niederreiter, ki je zadel v peti minuti prve tretjine, in Teuvo Teravainen, ki je končni izid postavil v 20. minuti zadnje tretjine. To je bil za Kralje v zadnjih petih tekmah že četrti poraz.

Pri gostujoči ekipi se je zelo izkazal tudi njihov vratar. James Reimer je namreč ubranil 41 strelov na svoja vrata in mrežo pustil nedotaknjeno.

Slovenski hokejist Anže Kopitar tokrat ni bil najbolj razpoložen. Hrušičan je na ledu prebil slabih 21 minut (20:30), njegova statistika pa je ostala prazna.