13.56

hokej

Ponedeljek, 10. 12. 2012, 13.56

Mladi "risi" tesno izgubili z Danci

Slovenska mlada hokejska reprezentanca je po uvodnem porazu z Belorusijo izgubila tudi proti Dancem (3:4). Belorusija je premagala Avstrijo, Norveška pa Francijo.

Slovenci so dvakrat vodili, toda Danska je z zadetkoma ob koncu druge tretjine že povedla, drugi gol je dosegla le deset sekund po vodstvu Slovenije za 2:1. V zadnjem delu je Danska prednost povečala na 4:2, gol Luke Kalana v 53. minuti je še zbudil kanček upanja, v zadnji minuti pa kljub slovenski igri brez vratarja še enega gola ni bilo in Danska je tekmo tesno dobila. Za Slovenijo sta zadela še Gregor Koblar (6.) in Jaka Podrekar (32.).