Torek, 6. 3. 2018, 6.21

Liga NHL, 5. marec

Prvaki po podaljšku ugnali Calgary

Pittsburgh Penguins Calgary Flames Justin Schultz | Foto Reuters

V noči na torek so v ligi NHL odigrali pet tekem. Hokejisti prvaka Pittsburgh Penguins so gostili Calgary Flames in zmagali v podaljšku.

Tekma se je na koncu končala z izidom 4:3, odločilni zadetek za Pingvine pa je v tretji minuti podaljška dal Justin Schultz. Za domačo ekipo so v polno zadeli še Chad Ruhwedel, Evgeni Malkin in Kris Letang.

Kar štiri od petih tekem so se končale šele po podaljšku. Dallas je v boju za pomembne točke za končnico v podaljšani igri izgubil s Senatorji, Edmonton je na ta način ugnal Arizono, Vancouver pa New York Islanders.

Člani Toronto Maple Leafs so pri Buffalu poskušali končati niz treh porazov, a jim ni uspelo. Toronto je domačinom priznal premoč s 3:5.

Pittsburgh Penguins : Calgary Flames 4:3*