Četrtek, 6. 1. 2011, 9.41
9 let, 2 meseca
Somrak in Katy Perry velika zmagovalca

Tretji film vampirske sage Somrak, Mrk, je najboljši film in hkrati najboljša drama po izboru občinstva. Mlada zvezdnica filma Kristen Stewart pa je premagala veteranki, kot sta Julia Roberts in Angelina Jolie, in domov odšla s trofejo za najboljšo filmsko igralko. "Ne morem verjeti, to ni res! In to že za tretji film!" je ob podelitvi nagrad vzklikal igralec iz filma Mrk Taylor Lautner. Kljub vsej slavi pa Somrak in njegova ekipa verjetno ne bodo med nominiranci za oskarje, ki jih bodo objavili 25. januarja.
Johnny Depp že drugič zapored najboljši
Johnny Depp je že drugo leto zapored prejel nagrado za najboljšega igralca, tokrat za vlogo Klobučarja v filmu Alica v Čudežni deželi.
Med televizijskimi zmagovalci je spletkarska navijačica Jane Lynch iz glasbene TV-serije Glee, medtem ko je televizijska medicinska drama Zdravnikova vest (House) prejela nagrado za najboljšo TV-dramo, igralka iz serije Lisa Edelstein pa za najboljšo televizijsko igralko. Med novimi televizijski serijami sta zmagali serija Hawaii Five-O in humoristična serija $h*! (Bleep) My Dad Says.
Taylor Swift in Katy Perry najboljši
Katy Perry, ki je s svojima nalezljivima hitoma California Gurls in Teenage Dream lani vladala glasbenim lestvicam, je pobrala nagradi za najboljšo žensko izvajalko in najbolj priljubljeno spletno osebnost. S tem je premagala nastopaško Lady Gaga. "To je bilo neverjetno leto zame," je povedala občinstvu.
Taylor Swift, ki je lani izdala enega izmed najbolje prodajanih albumov leta – Speak Now, je Elton John predal nagrado za najboljšo country izvajalko. "Elton! Vse čestitke tebi! Zdaj si oče," mu je rekla Swiftova, potem pa se je zahvalila svojim oboževalcem.
175 milijonov glasov
Podelili so več kot 44 nagrad, za najboljšo pogovorno oddajo jo je dobil Conan O'Brien, ki je lani začel z lastno oddajo, potem ko so ga "vrgli" iz The Tonight Show. "Rad bi se zahvalil vsem, ki so moje najslabše leto obrnili v moje najboljše leto doslej," se je zahvalil O'Brien.
Organizatorji glasovanja, ki je potekalo tudi prek njihove spletne strani in družbenih medijev, so sporočili, da so tokrat za najljubše televizijske in filmske zvezdnike ter glasbenike prejeli rekordno število glasov občinstva, in sicer 175 milijonov. O zmagovalcih odločajo izključno oboževalci, njihov izbor pa je nekakšen pokazatelj uradnega izbora za oskarje oziroma za nagrade igralskega sindikata.