Ponedeljek,
29. 6. 2009,
13.03

Osveženo pred

9 let, 2 meseca

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue 2

Natisni članek

Natisni članek

Ponedeljek, 29. 6. 2009, 13.03

9 let, 2 meseca

Groharjeva dosegla prvo glasbeno lovoriko

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue 2
Na tekmovanju za Zlati glas Konga, ki je minuli konec tedna potekalo v istoimenskem grosupeljskem casinoju, je žirijo najbolj navdušila nekdanja misica in Playboyeva zajčica Sanja Grohar.

Sanja je tako osvojila svojo prvo glasbeno lovoriko. S skladbo Poletna noč, ki jo je posnela v Španiji, besedilo pa je zanjo napisala sama, je uspela premagati 21 tekmovalcev, med katerimi je bilo celo nekaj zvenečih glasbenih imen.

Sanja je bila nad zmago presenečena Sanja je bila nad svojo zmago zelo presenečena, a seveda več kot zadovoljna. Takoj po svojem nastopu in prevzemu nagrade je zapustila Slovenijo in se odpravila v Barcelono, kjer jo čaka promocija aktualne skladbe The One, za katero je v Španiji posnela tudi videospot.

Drugo mesto so si s pesmijo Zadnji klic pripeli fantje iz skupine Casanova, tretja pa je bila Petra Slapar s svojo novo uspešnico Zeizgeist, za katero je navdih dobila med ogledom dokumentarnega filma.