Torek, 6. 12. 2011, 12.34
9 let, 2 meseca
Dobrodelni cvetlični čeveljci

Pri oblikovanju zanimive obutve, ki bo lahko izbrancem v prazničnih dneh krasila mizo namesto tradicionalnega venčka, ji je pomagala umetnica cvetja Monika Zver. Ekskluzivne in unikatne čeveljce bodo namreč ponudili na dveh dobrodelnih dražbah.
Prva dražba bo potekala na Dunaju, kjer se je Alja novembra letos kot prva Slovenka predstavila na sejmu luksuza Luksuz, prosim. Druga pa bo v Sloveniji, a bo dražba le formalnost in priložnost za druženje, saj so kosi posebne obutve že razprodani.
Celoten izkupiček slovenske dražbe bo tako kot vsa leta do zdaj namenjen otrokom iz socialno ogroženih družin, ki jim praznični dnevi običajno ne narišejo nasmeha na obraz, izkupiček dražbe z Dunaja pa bo namenjen dobrodelnemu projektu Svetloba v temi.
Kombinacija eksotičnega cvetja in elegantnih čevljev
Elegantne modre čeveljce krasijo bele vejice kalocefalusa, bele steklene perle in modra rafija, v katero je ovita tudi peta. Vijoličaste sandale krasijo bogate veje nordijske smreke in tradicionalne steklene novoletne bunkice. Praznično vzdušje pa bodo pričarali bogati, živordeči sandali, ki jih krasi bogata pentlja, narejena iz rdečih steklenih novoletnih bunkic in rdečega okrasnega traku. Piko na i doda peta, ovita v prave lovorove liste.