Thermometer Blue 0

smučarski skoki Jaka Hvala celinski pokal

Sobota, 23. 1. 2016, 9.35

Hvala zaostal le za Hildejem

Slovenski smučarski skakalec Jaka Hvala je na tekmi celinskega pokala v Sapporu osvojil drugo mesto in tako dopolnil uspeh s petkove tekme, ko je bil tretji.

Tokrat ga je za točko in pol ugnal le Norvežan Tom Hilde, na stopničke pa je stopil še Čeh Lukas Hlava.

Bor Pavlovič, ki je bil pred 24 urami diskvalificiran, je bil 18., Anže Semenič je pristal na 20., Tomaž Naglič na 24., Jernej Damjan na 29., Tilen Bartol pa na 38. mestu.

Hilde se je z zmago povzpel na drugo mesto skupnega seštevka. Ima 392 točk, vodi pa Nemec David Siegel s 459. Najboljši Slovenec je Tilen Bartol na petem mestu s 355 točkami. Hvala je 14. z 256.