Nedelja, 12. 4. 2009, 11.54
10 let, 1 mesec
Federer se je poročil
Eden najboljših teniških igralcev vseh časov je novico objavil na svoji spletni strani, kjer je zapisal: "V soboto dopoldne sva se v mojem rodnem kraju Baslu v krogu manjše skupine prijateljev in družinskih članov Mirka in jaz poročila. Bil je čudovit spomladanski dan in izjemno prijetna izkušnja." Minuli mesec sta Federer in Vavrinčeva naznanila, da v poznih poletnih mesecih njunega pričakujeta prvega otroka.
Mirka Vavrinec in Roger Federer sta se spoznala na poletnih olimpijskih igrah v Sydneyju leta 2000, kjer sta oba tekmovala za reprezentanco Švice. Danes 31-letna Vavrinčeva je nekdanja poklicna teniška igralka, ki se je upokojila leta 2002.
Federer bo prihodnji teden nastopil na teniškem turnirju serije masters v Monte Carlu, kjer je v zadnjih treh letih trikrat zapored igral v finalu in vselej izgubil proti velikemu rivalu Rafaelu Nadalu.