Četrtek, 1. 3. 2012, 9.56

Prepričal vas je Goran Dragić

Košarkar Phoenix Suns Goran Dragić je postal Sportalov športnik 50. tedna ter tako na prestolu nasledil plavalca Damirja Dugonjića.

Košarkar Goran Dragić vas je prepričal z odličnimi igrami v košarkarski ligi NBA.

Glasovali ste lahko še za: Damir Dugonjić je na evropskem prvenstvu v plavanju v 25-metrskih bazenih v Herningu osvojil prvo mesto na 50 metrov prsno in tretje mesto na 100 metrov prsno, kar ga je uvrstilo tudi na Sportalov prestol prejšnji teden. Kdo pa so tisti, ki so kandidati za naslov najboljšega v zadnjem tednu? Glasujete lahko za naslednje:

Alpska smučarka Tina Maze je na smuku v Val d'Iseru zasedla odlično drugo mesto.

Smučarja skakalca Katja Požun in Mitja Mežnar sta na univerzijadi v italijanskem Trentinu osvojila bronasto medaljo v mešani ekipni tekmi.

Jadralec Vasilij Žbogar je v španskem Palamosu na 38. Božični jadralni regati zmagal v regati za medalje in slavil tudi v skupnem seštevku razreda finn.