16. 4. 2008,
22.02

Sreda, 16. 4. 2008, 22.02

V Hrpeljah dva povsem različna polčasa

Rokometaši Gold Cluba so v 4. krogu drugega dela MIK 1. lige (skupina od 1. do 6. mesta) izgubili proti trebanjskemu Trimu z 28:35 (18:15).

V Hrpeljah sta se odvila dva povsem različna polčasa, vsaki ekipi pa je pripadla po ena polovica tekme. Gostitelji so v prvem delu prevladovali in si v 26. minuti priigrali pet golov prednosti, ko je za 17:12 zadel Koražija. V domačih vratih je blestel Vončina, ki je do odmora zbral 11 obramb in omogočil nekaj protinapadov, po katerih so Hrpeljci dosegli lahke zadetke.

V drugem delu se je slika na igrišču povsem obrnila. Domača obramba je delovala brezvoljno, gosti so jo zlahka prebijali in že v 38. minuti je Musa izenačil na 22:22. Do konca tekme so gledalci videli popolno prevlado Dolenjcev, ki so prav ob zaključku prišli do svoje najvišje prednosti. Ob številnih razpoloženih gostih sta za zmago v dvoboju, ki je odločal o trenutnem četrtem mestu, še najbolj zaslužna vratar Makovec, ki je blestel v drugem polčasu, in Cehte, ki je mrežo Gold Cluba rešetal z vseh položajev.