Druga liga NK Bravo NK Nafta Lendava NK Radomlje

Nedelja, 21. 10. 2018, 16.12

Druga liga, 12. krog in zaostala tekma 11. kroga

Bravo izgubil v Ljubljani in padel z vrha

NK bravo NK maribor | Bravo je v Ljubljani porazil Brice in kljub dvema odigranima tekmama manj skočil na vrh prvenstvene lestvice. | Foto Urban Meglič/Sportida

V edini nedeljski tekmi 2. SNL sta se v Sežani domači Cherrybox Tabor Sežana in Drava Dekinda razšla z neodločenim izidom 3:3 (2:0). Domači so po veliki napaki vratarja Aleksandra Šelige povedli že v deveti minuti, nato vodili z 2:0, a ob koncu prvega polčasa pri izidu 2:1 ostali z igralcem manj na igrišču.

Z neodločenim izidom so Sežanci zamudili priložnost, da po točkah ujamejo vodilni Bravo, ki ima sicer dve tekmi manj. V soboto je doma premagal Brda s 3:1, tako da ima točko prednosti pred Krko, Roltekom Dobom in Nafto 1903.

Slednja je izgubila v gosteh proti Rolteku Dobu z 0:2. Krka je v gosteh premagala Rogaško s 3:1, Ankaran Postojna je doma ugnal Beltince z 2:0, Radomljani so s 4:1 zmagali v Brežicah, Fužinar in Jadran sta se razšla z 1:1, Bilje pa so doma izgubile z 1:2 proti Iliriji 1911.

13 - Anel Hajrić (Radomlje)
12 - Papa Ibou Kebe (Tabor)
9 - Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo (Drava)
8 - Jaka Bizjak (Drava)
7 - Miha Kostanjšek (Krka), Žan Medved (Fužinar),
...

Prvoligaško dogajanje na Planet TV in Sportalu

V sezoni 2018/19 boste štiri tekme #PLTS na vsak krog spremljali v neposrednem televizijskem prenosu na programih Planet in Planet 2. Ob tem bo na Planet 2 vsak ponedeljek ob 20. uri na sporedu še oddaja Goool!, ki jo vodi Dani Bavec. Več o razporedu tekem si lahko preberete TUKAJ.