8.32

8 let, 5 mesecev

Nedelja, 13. 7. 2008, 8.32

Varteks premočan za Nafto

Nogometaši Nafte so na mednarodnem turnirju v Čakovcu v drugi tekmi proti Varteksu izgubili z 1:4 in bodo tako igrali ob 17. uri za tretje mesto proti Svobodi iz Tuzle.

V prvem polčasu so prikazali boljšo igro in si priigrali več priložnosti Lendavčani, plod ene od teh pa je bil zadetek Eldina Adilovića v peti minuti srečanja, polčas pa se je končal z rezultatom 1:1.

V tekmi, ki se je igrala ob nenavadnem času - opoldan - je trener Nafte Damir Rob v drugem polčasu na teren poslal drugo ekipo. Na koncu so bili srečnejši nogometaši varaždinskega Varteksa, ki so izkoristili svoje priložnosti ter slavili s 4:1. Tako se bo Nafta danes ob 17. uri pomerila v tekmi za tretje mesto proti moštvu iz Bosne in Hercegovine Svoboda Tuzla.