21.25

8 let, 2 meseca

Petek, 30. 11. 2007, 21.25

Uspešen revanš

Pop TV se je oddolžil dvakratni zmagovalki medijske lige v ljubljanskem Športnem centru Triglav za poraz v lanskem finalu.

Kapodol je dobila prvi polčas, že v tretji minuti je zadel Roman Čufurovič, v zadnjem delu derbija pa je moštvo Mirana Tišiča pripravilo preobrat.

Veliko zaslug za uspešen revanš ima izjemno razpoloženi vratar Borut Korada, ki je postal junak večera. Strelca sta bila Grega Krmavnar in Mare Rahne. Kapodol je nastopila brez vratarja Gubenška, ki ga je zamenjal igralec Robi Cussigh. Ta velika zmaga pa bo izgubila ves sijaj, če Pop TV na naslednji tekmi ne premaga hišnega tekmeca Kanal A. Stave že padajo. Družini je zadoščal en sam zadetek za prvo zmago v letošnji seriji. Dosegel ga je Andraž Writzl tik pred koncem prvega polčasa. Po enakem scenariju se je vrnil med zmagovalce Media bus. Preden je sodnik Sead Nadarevič igralce poslal na odmor, je zadel Uroš Slak. Modri so se s tem znova povzpeli pod vrh lestvice, čeprav zaradi natrgane mišice verjetno do konca sezone ne morejo računati na Edija Kranjca.

Poškodbe pestijo tudi Dnevnik, za katerega ni nastopil najboljši strelec medijske lige 2006/07 Domen Rant. Kljub temu so njegovi soigralci zadržali prvo mesto, saj so v zadnjih minutah le našli pot do doslej najbolje varovane mreže in z goloma Ajdovca in Sove premagali Slovensko literarno nogometno reprezentanco. Ničlo na svojem števcu ima še naprej Kanal A. Oranžni so morali čestitati k zmagi MMC RTV Sloveniji. Dvakrat je bil uspešen Hočevar, enkrat pa Ristevski. Na dosedanjih 22. tekmah je bilo doseženih 90 golov.

5. igralni dan

Radio Slovenija : Družina Trud 0:1 (0:1) 0:1 A.Writzl (14.)

Kanal A : MMC RTV Slovenija 2:3 (1:2) 0:1 Hočevar (6.), 0:2 Ristevski (11.), 1:2 Stojanovič (11.), 1:3 Hočevar (22.), 2:3 Miljič (24.)

Media bus : Finance 1:0 (1:0) 1:0 Slak (15.)

Kapodol : Pop TV 1:2 (1:0) 1:0 Čufurovič (3.), 1:1 Krmavnar (23.), 1:2 Rahne (28.)

Slovenska literarna reprezentanca : Dnevnik 0:2 (0:0) 0:1 Ajdovec (24.), 0:2 Sova (29.)

Spored - ponedeljek, 3.12.2007

4. krog: 20.00 Šport klub - Mladina, 20.40 RTV Koper Capodistria - Radio Slovenija, 21.15 Družina Trud - Siol Sportal 5. krog: 21.55 Finance - Kapodol, 22.30 Pop TV - Kanal A