9.58

8 let, 5 mesecev

Torek, 18. 11. 2008, 9.58

Tokrat Nafta premagala Slaven Belupo

Nogometaši Nafte so v ponedeljek igrali prijateljsko tekmo v Koprivnici ter premagali Slaven Belupo s 3:2.

Pred štirinajstimi dnevi sta se Nafta in Slaven Belupo pomerila v Lendavi, zmage so se veselili pri hrvaškem prvoligašu, v ponedeljek pa sta moštvi odigrali še drugo tekmo, tokrat v Koprivnici. Tudi tokrat je zmagalo gostujoče moštvo, v tem primeru torej Nafta s 3:2.

V obeh moštvih so priložnost dobili igralci, ki ne dobivajo redno priložnosti v prvenstvu, skozi celotno tekmo pa je bila boljša Nafta. Čeprav so po prvem polčasu s prejetim zadetkom iz enajstmetrovke zaostajali, jih to ni zmotilo in preko Adilovića že v začetku drugega polčasu povedli z 2:1, tretji zadetek za Lendavčane pa je dosegel Vaš. Pred koncem tekme so "farmacevti" znižali za končnih 3:2.

Za Nafta so igrali: Kuzma (od 75. Gönc), Vinko, Zemljič, Horvat, Medved, Bukovec (od 59. Brezovački), Vaš, Dodlek, Čeh, Gerenčer (od 59. Mujaković) in Adilović (od 56. Sebok).