8.25

Urugvaj Francija Luis Suarez

Četrtek, 6. 6. 2013, 8.25

Suarez odločil obračun s Francijo

Prijateljska tekma med Urugvajem in Francijo se je končala z minimalno zmago gostiteljev.

Nogometaši Urugvaja so v prijateljski tekmi v Montevideu premagali Francijo z 1:0 (0:0). Edini zadetek je v 50. minuti dosegel Luis Suarez. Urugvajaski napadalec je v igro vstopil šele v drugem polčasu kot zamenjava za Diega Forlana in takoj naredil razliko. Dvignil je ritem igre in v enem od napadov spretno preigral mladega francoskega branilca Eliaquima Mangalo ter dosegel edini zadetek na tekmi. V drugi sinoči prijateljski tekmi je Danska premagala Gruzijo z 2:1 (0:0).