21.41

8 let, 5 mesecev

Petek, 30. 11. 2007, 21.41

Sportal povozil MTV Adrio

Ekipa Sportala je v vnaprej odigrani tekmi 3. kroga medijske nogometne lige zmlela MTV Adrio.

O popolni prevladi nazorno priča rezultat 6:2. Junaka srečanja sta bila Jaka Lopatič in Rok Viškovič, ki sta zabila vsak po dva gola. Med strelce pri Sportalu sta se vpisala tudi Matic Vidmar in Jure Horvat.

Za nasprotnika v črnih dresih sta v polno zadela Jani Černe in Luka Grahek. Ob tem ne gre prezreti dejstva, da je MTV Adria v treh tekmah prejela 18 golov. Sicer so bile odigrane še štiri tekme 2. kroga. Dnevnik si je suvereno s 4:0 pokoril Družino Trud. Domen Rant je mrežo Družine Trud zadel že v 42. sekundi, čemur so sledili še trije goli. Z novo zmago je Dnevnik prevzel vodstvo na lestvici.

Vseh šest točk so doslej osvojili tudi Radio Slovenija, Mladina in Media bus. Tako kot v uvodnem krogu proti Kanalu A je moštvo Media busa zmagalo z zadetkom Sebastjana Retlja v predzadnji minuti tekme. Mladina si je nove tri točke priigrala že prej. V prvem delu je bil dvakrat uspešen Mičič. Po koprskem znižanju, ki ga je dosegel Primož Čepar, sta za rdeče-bele zadela še Jovičič in Admir Zilič. Radio Slovenija pa je visoko porazila MTV Adrio. Trikrat je zadel Jani Rozman, po enkrat pa Marko Pangerc in Jure Jeromen. Srečanje je bilo odločeno v drugem polčasu.

3. igralni dan

2. krog: RTV Koper Capodistria : Mladina 1:4 (0:2) 0:1 Mičič (2.), 0:2 Mičič (14.), 1:2 Čepar (22.), 1:3 Jovičič (23.), 1:4 A. Zilič (27.)

Media bus : MMC RTV Slovenija 2:1 (0:1) 0:1 Rijavec (11.), 1:1 Skočir (16.), 2:1 Retelj (29.)

Družina Trud : Dnevnik 0:4 (0:2) 0:1 Rant (1.), 0:2 Sova (7.), 0:3 Rant (26.), 0:4 Ajdovec (28.)

MTV Adria : Radio Slovenija 1:5 (0:1) 0:1 Rozman (13.), 0:2 Pangerc (17.), 1:2 Avsenik (21.), 1:3 Jeromen (25.), 1:4 Rozman (27.), 1:5 Rozman (30.)

3. krog: SiOL Sportal : MTV Adria 6:2 (3:1) 1:0 Vidmar (2.), 1:1 Černe (5.), 2:1 Lopatič (7.), 3:1 Lopatič (9.), 4:1 Viškovič (24.), 4:2 Grahek (25.), 5:2 Viškovič (28.), 6:2 J. Horvat (30.)