17.52

8 let, 5 mesecev

Sobota, 18. 10. 2008, 17.52

Remi zadnjeuvrščenih

Nogometaši Luke Kopra in Primorja so se v 13. krogu PrveLige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 1:1 (0:0).

Današnji dvoboj Kopra in Primorja je bil gotovo eden skromnejših v zgodovini medsebojnih obračunov teh dveh tekmecev.

Tekma, ki je še nedavno veljala za derbi, je tokrat ponudila le bolj ali manj dolgočasen boj ekip, ki sta povsem na začelju prvenstvene lestvice, ob tem pa je bilo tudi število gledalcev na dotrajani Bonifiki eno najnižjih doslej.

Na Bonifiki delitev točk

Novi trener Koprčanov Nedžad Okčić na tekmi ni mogel računati na kar nekaj poškodovanih igralcev, med njimi na Božičiča, Ipavca in Djukića. Kljub temu so domačini začeli bolje. Že v tretji minuti se je Amusan sam znašel pred vratarjem Primorja Balohom, toda slednji je bil spretnejši. To pa je bilo tudi vse, kar sta ekipi v prvem polčasu ponudili maloštevilnemu občinstvu na Bonifiki. V 44. minuti je bil še enkrat v obetavni akciji Amusan, a tudi v drugem poskusu ni zadel.

Drugi polčas se je začel po godu gostiteljev, saj so že v 48. minuti povedli. Po samostojnem prodoru in podaji Vitagliana je s petih metrov žogo v gostujočo mrežo zabil Brulc. Povprečna, na trenutke dolgočasna igra se je nadaljevala do 61. minute. Spretni Selimi je takrat z ne najmočnejšim strelom z roba kazenskega prostora presenetil Hasića in izid izenačil. Sledilo pa je že videno: igra brez prave želje po zmagi in le malo zaključnih strelov, tako da sta se ekipi razšli z delitvijo točk.