1. 7. 2011,
15.49

Petek, 1. 7. 2011, 15.49

Prvi remi Mariborčanov

Nogometaši Maribora so odigrali šesto pripravljalno tekmo in prvič remizirali. S 3:3 so se razšli s sarajevskim Željezničarjem.

Po štirih zmagah in porazu so Mariborčani prvič v pripravah na novo sezono remizirali. Pred 150 gledalci v Moravskih Toplicah so se pomerili z Željezničarjem. Prvi gol so zabili gostje, ko je po podaji nekdanjega ljubljenca mariborskih navijačev Zajka Zebe zadel nekdanji član Interblocka in lendavske Nafte Eldin Adilović. Nato je izid za Maribor izenačil Dalibor Volaš, malo za tem je sledilo vodstvo vijoličastih v režiji Gorana Cvijanoviča. V drugem polčasu so gostje zabili še dva gola in zdelo se je, da bodo zmagali, a je nato tik pred koncem tekme izenačil Alen Ploj in izenačil izid.

Trener Maribora Darko Milanič je od prve minute priložnost ponudil naslednji enajsterici: Radan, Trajkovski, Arghus, Vidović, Rešek, Spahič, Cvijanovič, Črnic, Ibraimi, Volaš in Jelič. V nadaljevanju so priložnost dočakali še Pridigar, Milec, Rajčevič, Potokar, Kek, Mertelj, Filipovič, Viler, Mezga, Ploj in Berič.