futsal Slovenija Francija

Sreda, 6. 2. 2019, 20.45

Pripravljalni tekmi

Slovenci v Kopru iztržili remi in visoko zmago

futsal slovenija francija | Slovenska članska futsal reprezentanca je proti Francozom iztržila remi in zmago. | Foto Matic Ritonja/Sportida

Slovenska članska futsal reprezentanca je proti Francozom iztržila remi in zmago.

Slovenska članska futsal reprezentanca je točno leto dni po četrtfinalu na evropskem prvenstvu v Ljubljani odigrala prijateljski tekmi s Francijo. Na torkovem obračunu na Hrvaškem sta se izbrani vrsti razšli z remijem (2:2), v sredo pa je v Kopru prevladovala Slovenija, ki je zmagala z 8:1.

Na prvi tekmi sta gola za Slovenijo na torkovem srečanju prispevala Igor Osredkar in Matej Fideršek.

Na drugem obračunu pa so so za Slovenijo zadeli Kristjan Čujec v 4., 12. in 33. minuti, Matej Fideršek v 13. in 37., Igor Osredkar v 14., Gašper Vrhovec v 17. in Nik Zajc v 28. minuti. Francozi so edini gol dosegli v 13. minuti.

Na desetih medsebojnih tekmah teh dveh ekip je Slovenija zmagala osemkrat, dve tekmi sta se končali neodločeno.

To sta sicer bili 252. in 253. uradna tekma slovenske članske futsal reprezentance.

Fotoutrinki s tekme (foto: Matic Ritonja/Sportida):