Primer rezultatov:

Nogomet:

Olimpija : Maribor 3:1 (2:0)
Kapun 18., Benko 77., Bajrić 89.; Tavares 11.

Napišemo končni rezultat, desno od njega v oklepajih pa rezultat po prvem polčasu.

Če je kakšen zadetek dosežen z 11-metrovke, ga vedno označimo takole (primer, kot da je dal Kapun gol z 11-m):

Kapun 18./11-m, Benko 77., Bajrić 89.; Tavares 11.

Če je dosežen kakšen avtogol, ga vedno označimo takole (primer, kot da je dal Kapun avtogol):

Kapun 18./11-m, Benko 77., Bajrić 89.; Kapun 11./ag.

Če se igrajo podaljški in je tekma odločena v podaljšku:

Olimpija : Maribor 4:3 (3:3, 3:3, 2:0)
Kapun 11., Benko 35., Vidmar 88., Kronaveter 116.; Tavares 61., Milec 78., Zahović 89.

Napišemo končni rezultat, desno od njega v oklepajih pa rezultat po prvem podaljšku, rednem delu in prvem polčasu.

Če se igrajo podaljški, nato pa izvajajo še 11-metrovke:

Olimpija : Maribor 7:6 (3:3, 3:3, 3:3, 2:0)
Kapun 11., Benko 35., Vidmar 88.; Tavares 61., Milec 78., Zahović 89.

Napišemo končni rezultat, desno od njega v oklepajih pa rezultat po drugem podaljšku, prvem podaljšku, rednem delu in prvem polčasu.

Košarka:

Olimpija : Krka 100:87 (75:55, 45:23, 21:20)

Pri košarki so v oklepaju navedeni rezultati po tretji četrtini, drugi četrtini in prvi četrtini. Tako naj bo pri vseh košarkarskih tekmah, tudi tistih v ligi NBA.

Če se igra še podaljšek, se zadeva podaljša (primer):

Olimpija : Krka 111:110 (100:100, 75:55, 45:23, 21:20)

Rokomet:

Celje PL : Gorenje Velenje 31:31 (15:14)

Odbojka:

Salonit Anhovo : GEN-I Volley 3:0 (23, 15, 17)

Napišemo končni rezultat, desno od njega v oklepajih pa rezultat po tretjinah - vedno vpišemo le doseženi rezultat slabše ekipe.

Če zmaga gostujoča ekipa (desna), potem damo vedno pred vsak izgubljeni niz domače ekipe še pomišljaj. Primer:

Braslovče : Triglav Kranj 0:3 (-20, -19, -10)

Tenis:

Andy Murray : Roger Federer 6:1, 6:3, 6:1
Andy Murray : Roger Federer 7:5, 6:1, 7:6 (5)

Če se igra podaljšana igra (7:6), se nato v oklepaju objavi še rezultat slabšega v njej. Če je izgubil podaljšano igro s 7:5, se doda (5), če je izgubil z 7:3, potem sledi (3), če je izgubil s 7:1, je potem označeno (1).

Kako naj bo videti zapis rezultata HOKEJ:

1. Primer, da se tekma konča z 2:3 po rednem delu (po 60. minutah): vsaka tretjina gre v svoj del, goli prve in druge se ne seštevajo, ampak je v vsakem delčku zapisano, koliko golov je dala ekipa v tretjini oz. podaljšku.
    Olimpija : Celovec 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
  2. Primer, da se tekma konča z 2:3 po podaljšku (po rednem delu je bilo npr 2:2):
    Olimpija : Celovec 2:3 (0:1, 1:1, 1:0, 0:1)
  3. Primer, da se tekma konča z 2:3 po podaljšku (po rednem delu in podaljšku je bilo npr 2:2):
    Olimpija : Celovec 2:3 (0:1, 1:1, 1:0, 0:0, 0:1)

5. Mura 12 5 0 7 15 15 0 15

Kaj je kaj (od leve proti desni): uvrstitev na lestvici, ime kluba, število tekem, število zmag, število remijev, število porazov, število doseženih golov, število prejetih golov, razlika v golih, število osvojenih točk.

Košarka:

1. Petrol Olimpija 6 6 0 467 402 +65 12
2. Krka 6 5 1 500 456 +44 11
3.  Ilirija 6 4 2 399 383 +16 10

Kaj je kaj (od leve proti desni): uvrstitev na lestvici, ime kluba, število tekem, število zmag, število porazov, število doseženih košev, število prejetih košev, razlika v koših, število osvojenih točk.

Košarka (NBA)

1. Indiana Pacers 6 0
2. Chicago Bulls 5 1
3.  Boston Celtics 5 3

Kaj je kaj (od leve proti desni): uvrstitev na lestvici, ime kluba, število zmag, število porazov

Hokej (alpska liga, liga EBEL)

1. HDD Sij Acroni Jesenice 4 4 0 0 0 15 12
2. HK Triglav 4 3 1 0 0 13 11
3. HK SŽ Olimpija 4 3 0 0 1 5 10

Kaj je kaj (od leve proti desni): uvrstitev na lestvici, ime kluba, število tekem, število zmag po rednem delu, število zmag po podaljšku/kazenskih strelih, število porazov po rednem delu, število porazov po podaljšku/kazenskih strelih, gol razlika, število osvojenih točk

Če je preveč zakomplicirano, je lahko lestvica enaka kot pri NHL, se pravi, da vsebuje samo, -klub, število tekem in število točk

Hokej (NHL)

1. Los Angeles Kings 13 24
2. Anaheim Ducks 12 21
3. San Jose Sharks 10 20

Kaj je kaj (od leve proti desni): uvrstitev na lestvici, ime kluba, število odigranih tekem, število osvojenih točk.

Odbojka:

Mesto Ekipa Tekme Točke
1. Modena 4 12
2. ACH Volley 4 9

Za odbojko bi bila več kot dovolj taka lestvica. Torej le koliko tekem je kdo odigral in točke.