11.31

8 let, 5 mesecev

Torek, 4. 11. 2008, 11.31

Poraz Nafte proti Slaven Belupu

Nogometaši Nafte so v ponedeljek odigrali prijateljsko tekmo s hrvaškim prvoligašem Slaven Belupom in izgubili z 1:3.

Ker so bile prvenstvene tekme zaradi praznikov že v petek, je lendavska Nafta izkoristila in včeraj odigrala prijateljsko tekmo proti hrvaškemu prvoligašu Slaven Belupu. Priložnost za igranje so dobili nogometaši, ki sicer ne dobivajo toliko minutaže, zato rezultat ni bil v prvem planu.

Za Nafto so od prve minute igrali Kuzma, Voröš, Bogdanović, Caban, Medved, Čeh, Vaš, Dodlek, Mujakovič in Adilović, v nadaljevanju pa so zaigrali še Gönc, Brezovački, Vinko in Szabo. Povedli so Hrvati z zadetkom Dvornekovića v končnici prvega polčasa, izenačil pa je Adilović v 53. minuti. Do konca tekme so Lendavčani zapravili še eno lepo priložnost, gostje pa so preko Paveca in Tepurića še dvakrat zadeli.

Konec tedna se nadaljuje PrvaLiga Telekom Slovenije, po težkih obračunih z Mariborom in Hit Gorico pa v Lendavo prihaja ljubljanski Interblock.