Nedelja, 18. 4. 2021, 21.41

3 leta

Pokal FA, polfinale

Znana finalista pokala FA

Hakim Ziyech | Hakim Ziyech je bil junak prvega polfinala pokala FA. | Foto Reuters

Hakim Ziyech je bil junak prvega polfinala pokala FA.

Nogometaši Chelsea so se v soboto kot prvi uvrstili v veliki finala angleškega pokala FA. V prvem polfinalu najstarejšega nogometnega tekmovanja na svetu na Wembleyju so z 1:0 premagali Manchester City. Strelec edinega zadetka je bil na začetku drugega polčasa Hakim Ziyech. Lepo mu je podal Timo Werner. V nedeljo si je drugo finalno vstopnico priboril Leicester City, ki je z 1:0 ugnal in izločil Southampton. Tudi druga tekma je bila odločena v 55. minuti, ko je zadel Kelechi Iheanacho.