14.50

8 let, 5 mesecev

Ponedeljek, 4. 2. 2008, 14.50

Nafta premagala tretjeligaša

Nogometaši Nafte so se prvič po vrnitvi s priprav na Hrvaškem v prijateljski tekmi predstavili na slovenskih tleh. Premagali so tretjeligaša Odrance z 2:0.

Po porazu z Varteksom prejšnjo sredo so nogometaši Nafte odigrali prijateljsko tekmo "z nekoliko lažjim" nasprotnikom, proti tretjeligašu Odrancem. Gostitelji so prvi zadetek prejeli že 11. minuti, ko je bil uspešen Damjan Ošlaj, končni rezultat pa je v 89. minuti po asistenci Šoštarića postavil Jernej Repina. Za Nafto so igrali: Luk, Lunder, Ošlaj, Zemljič, Bunc, Ortiz, Čavnik, Čeh, Mujakovič, Vassiljev in Eterović, v nadaljevanju pa še: Kuzma, Matjašec, Kocsardi, Celcar, Repina, Vinko, Levačič, Vass in Šoštarić.

Naslednjo tekmo bodo Naftaši igrali že v sredo, ko bo nasprotnik prav tako tretjeligaš, Črenšovci, poslastica pa se obeta v soboto v Lendavi, ko bo bodo pomerili z jesenskim avstrijskim prvakom Sturmom iz Gradca.