14.44

8 let, 5 mesecev

Nedelja, 27. 1. 2008, 14.44

Milanič: Odigrali smo solidno

Nogometaši HiT Gorice so na mednarodnem prijateljskem turnirju v Poreču osvojili tretje mesto. Po sobotnem porazu proti Interju so dan kasneje s 3:1 ugnali domači Jadran.

''Vrtnice'' so v nedeljskem srečanju ugnale domači Jadran s 3:1 (2:0). V prvem polčasu sta zadela v polno Mladen Kovačevič in Enes Demirović, v drugem pa je zatresel mrežo Goran Galešič. Častni zadetek za klub iz Poreča je dosegel nekdanji napadalec Primorja Edo Flego.

Groba igra v soboto

Trener Novogoričanov Darko Milanič je po turnirju povedal za uradno spletno stran HiT Gorice: ''Proti Interju smo v prvem polčasu igrali zelo dobro in si ustvarili dosti priložnosti. V drugem smo se kljub menjavam dobro držali, ob tem, da sodniki niso bili dorasli ekipama. Pustili so zelo grobo igro, tako da nismo mogli razviti naše igre. Ob vsem tem pa smo dobili zadetek iz 'čistega' nedovoljenega položaja. Na današnjem srečanju proti Jadranu se je takoj videla razlika med ekipama. Odigrali smo solidno. Ob tem nas čaka še veliko dela, da bomo lahko skozi celotno srečanje igrali na visokem nivoju,'' je povedal nekdanji kapetan slovenske nogometne reprezentance, ki je s HiT Gorico končal jesenski del tekmovanja na drugem mestu.