Rok Viškovič

Petek,
7. 1. 2011,
20.08

Osveženo pred

9 let, 1 mesec

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue 1

Natisni članek

Natisni članek

Petek, 7. 1. 2011, 20.08

9 let, 1 mesec

Matavž ni odpotoval na priprave

Rok Viškovič

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue 1
Nizozemski prvoligaš se te dni na nadaljevanje sezone pripravlja na Tenerifu, kamor pa ni odpotoval njegov najboljši strelec, slovenski reprezentant Tim Matavž.

Strelec desetih prvenstvenih golov za Groningen v tej sezoni ima težave z zdravjem. Novoletne praznike je preživel v Sloveniji in silvestroval na Bledu, že drugi dan novega leta pa zbolel in še vedno ni povsem okreval, zato z Groningenom ni odpotoval na Tenerife. Soigralcem naj bi se priključil takoj, ko bo prišel k sebi. Morda že v soboto.

Groningen bo sicer s sezono nadaljeval 18. januarja, ko ga čaka pokalni obračun z nižjeligašem Genemuidnom. Pet dni kasneje pa bo v prvenstvenem obračunu na domačem štadionu gostil Twente.

To bo derbi 20. kroga elitne nizozemske lige, saj je Twente trenutno na drugem mestu prvenstvene razpredelnice z enakim številom točk (37) kot klub Tima Matavža. Vodi sicer PSV, ki jih ima štiri več.