29. 12. 2007,
19.47

Sobota, 29. 12. 2007, 19.47

Koren že pri sedmih golih

V Angliji nogometaši ne počivajo. V soboto je West Bromwich Albion v drugi ligi vnovič visoko zmagal, k polnemu izkupičku pa sta pripomogla Slovenca Robert Koren in Boštjan Cesar.

Anglija V drugi angleški ligi je WBA drugič zapored visoko zmagal. Pred domačimi navijači, ki se jih je zbralo 25.238, je premagal Scunthorpe s 5:0.

Drugi gol na tekmi je v sodnikovem podaljšku prvega polčasa zabil Robert Koren, ki se je med strelce vpisal še drugič zapored in je zdaj že pri sedmih golih v tej sezoni. Dravograjčan je bil na igrišču do 77. minute. Boštjan Cesar je igral od prvega do zadnjega sodnikovega žvižga.

WBA je zdaj, zato ker je Watford doma izgubil proti Queen Park Rangers z 2:4, s 47 točkami osamljen na vrhu prvenstvene razpredelnice in na dobri poti, da se uvrsti med elito.

Angleški drugoligaši so doslej odigral 25 od 43 prvenstvenih tekem, kolikor jih je do konca sezone.