Petek,
1. 8. 2008,
20.57

Osveženo pred

9 let

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue Green 3

Natisni članek

Natisni članek

Petek, 1. 8. 2008, 20.57

9 let

Kelenc: Vsak si želi igrati v Ljudskem vrtu

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue Green 3
Drava po dveh krogih PrveLige Telekom Slovenije še ni osvojila niti točke, v soboto pa jih čaka štajerski derbi proti Mariboru, ki je doslej dvakrat zmagal. Pred tekmo je vtise strnil Doris Kelenc.

Pred Ptujčani je drugo gostovanje v letošnji sezoni. V Lendavi so izgubili proti Nafti, na domačem igrišču pa so bili boljši Celjani. Sedaj jih čaka še en "sosedski" derbi in upajo, da bodo tokrat uspešnejši: "Vsak si želi igrati v Ljudskem vrtu in seveda tudi zmagati. Mariborčani so v vlogi favorita, tudi zato ker igrajo doma, mi pa gremo optimistično v tekmo in upamo na najboljše," pred srečanje razmišlja napadalec Drave Doris Kelenc.

Pavlovič največja nevarnost

Mariborčani so pred svojimi navijači v prvem krogu s težavo premagali Koper, zato nogometaši iz najstarejšega slovenskega mesta nikakor niso brez možnosti. "'Vijoličasti' imajo dobro ekipo, a vsekakor so premagljivi," pravi 22-letni Štajerec, ki pri tekmecih izpostavlja predvsem enega nogometaša: "Zorana Pavloviča. Če njega ustavimo, potem imamo lepe možnosti za veselje. Pri nas ne bi omenjal nikogar, saj smo vsi enako dobri. Želim si, da se navijači zberejo v čim večjem številu in navijajo za nas ter nam pomagajo do prvih točk."

Brez Bošnjaka in Horvata

Trener Ljubinko Drulović v kader za tekmo ne bo mogel postaviti dva nogometaša. Miljenko Bošnjak je kaznovan, Lucas Horvat pa poškodovan.

Dvoboj v Ljudskem vrtu se bo pričel v soboto ob 20.45, pravico pa bo delil Darko Čeferin.